O nás

Damodara je rodinný projekt, který vznikl v roce 2006 a zabývá se výrobou a distribucí veganských bezlepkových potravin.

Naší hlavní snahou je vyrábět potraviny jednoduché, přírodní a bez chemických přísad. Vše je vyráběno ručně a dotek lidské ruky je jistě znát. Naše výrobky mají díky dlouholetému vyvíjení receptury výbornou a stálou kvalitu. Suroviny pro naši výrobu odebíráme od dodavatele, který zaručuje prvotřídní kvalitu.

Některé naše výrobky jsou určené lidem s různým zdravotním omezením. Najdete u nás například sladkosti bez cukru, které jsou přirozeně sladké, bez použití umělých sladidel, bezlepkové „rychlovky“ jako jsou instantní polévky nebo sladké kaše do hrnku. Jako pochutina k chlazeným nápojům jsou tu křupavé luštěninové chipsy v různých příchutích. Ochucené i naturální nudličky lze použít jako přísadu do polévek, omáček, salátů a nebo jíst přímo jako pochutinu. Jednotlivé výrobky můžete procházet v sekci Produkty.

Naše výrobky dodáváme do maloobchodů, velkoobchodů i gastro zařízení po celé České republice i do dalších zemí EU. Můžete si je také objednat v e-shopu Všehomlýnek.

Dobrou chuť vám přeje DAMODARA : )

následující předchozí