Farmářské trhy a další akce

 

 

 

 

 

Duben 2019

pravidelně každou sobotu – Praha Rašínovo nábřeží / Náplavka (8:00-14:30) (Veget life) (Farmářské tržiště Náplavka)

pravidelně každou středu – Praha Pankrác / před OC Arkády (8:00-18:00) (Veget life) (Farmářský trh Pankrác)

středa 17.4.

Třebíč (Jarmark na Karlově nám.) 9:00-16:00

 

středa 17.4.

Svitavy 8:00-14:00

Nakuphrou.cz

středa 17.4.

Zlín (Velikonoční jarmark na nám. Míru) 8:00-17:00  

čtvrtek 18.4.

Zlín (Velikonoční jarmark na nám. Míru) 8:00-17:00  

čtvrtek 18.4.

Kolín Velikonoční 8:00-16:00

Nakuphrou.cz

pátek 19.4.

Brandýs nad Labem Velikonoční  

Nakuphrou.cz

pátek 19.4.

Mikulov Velikonoční 9:00-17:00  

sobota 20.4.

Mikulov Velikonoční 9:00-17:00  

sobota 20.4.

Čelákovice Velikonoční 8:00-12:00

Nakuphrou.cz

sobota 20.4.

Luhačovice Velikonoční 9:00-17:00  

sobota 20.4.

Brno-Židenice 8:00-13:00  

neděle 21.4.

Mikulov Velikonoční 9:00-17:00  

neděle 21.4.

Uherské Hradiště Velikonoční 9:00-17:00  

pondělí 22.4.

Uherské Hradiště Velikonoční 9:00-17:00  

středa 24.4.

Náchod 9:00-15:00

Nakuphrou.cz

čtvrtek 25.4.

Blansko 8:00-12:00  

čtvrtek 25.4.

Brno-Bohunice 14:00-18:00  

pátek 26.4.

Hlinsko v Čechách 8:00-14:00

Nakuphrou.cz

pátek 26.4.

Praha-Smíchov (Farmářské trhy Anděl) 7:00-19:00

Veget life

sobota 27.4.

Moravany 8:00-12:00  

sobota 27.4.

Tišnov 8:00-11:00  

sobota 27.4.

Prostějov (Den Země) 8:00-13:00

Nakuphrou.cz

sobota 27.4.

Brno-Kraví Hora (Den Země - Voda nad zlato) 10:00-18:00

Lipka.cz

 

Květen 2019

pravidelně každou sobotu – Praha Rašínovo nábřeží / Náplavka (8:00-14:30) (Veget life) (Farmářské tržiště Náplavka)

pravidelně každou středu – Praha Pankrác / před OC Arkády (8:00-18:00) (Veget life) (Farmářský trh Pankrác)

pravidelně každý pátek – Praha Smíchov / pěší zóna Anděl (7:00-19:00) (Veget life) (Farmářské trhy Anděl)

pátek 3.5.

Kyjov 8:00-13:00

 

sobota 4.5.

Havlíčkův Brod (Koudelův talíř) 8:00-12:00  

čtvrtek 9.5.

Blansko 8:00-13:00

 

sobota 11.5.

Židlochovice 8:00-12:00  

sobota 11.5.

Brno-Líšeň 8:00-12:00  

neděle 12.5.

Velká Bystřice 8:00-13:00  

středa 15.5.

Velké Meziříčí 8:00-16:00  

čtvrtek 16.5.

Boskovice 8:00-12:00  

čtvrtek 16.5.

Bílovice nad Svitavou 14:00-18:00  

sobota 18.5.

Mikulov (Slavnosti města Mikulova) 9:00-17:00  

sobota 18.5.

Brno-Židenice 8:00-13:00  

sobota 18.5.

Tišnov 8:00-11:00  

neděle 19.5.

Mikulov (Slavnosti města Mikulova) 9:00-17:00

 

čtvrtek 23.5.

Blansko 8:00-13:00  

pátek 24.5.

Břeclav 8:00-12:00  

sobota 25.5.

Moravany 8:00-12:00